Curl error: 6, Could not resolve host: www.mediadzieci.pl

Kanały informacyjne

Dziennik Internautów - internet w życiu i biznesie
 • Zmarnowany urlop – czego może domagać się rozczarowany turysta? redakcja
  W dobie nowych technologii, gdy informacja o nieudanym wypoczynku wraca do kraju szybciej niż rozczarowany turysta, touroperatorzy powinni szczególnie sumiennie wywiązywać się z przyjętych zobowiązań. Nic bardziej mylnego. Liczba skarg, jaka co roku trafia do urzędu ochrony konkurencji i konsumentów, wskazuje, że część turystów zamiast wspomnień relaksu przywozi z wakacji długą listę rozczarowań.


 • Blisko 6 miliardów zł w szarej strefie zakładów bukmacherskich w 2019 r. FPP chce karać graczy ip
  Nielegalne zakłady bukmacherskie stanowiły w tym roku ponad połowę wszystkich dokonanych transakcji, informują przedstawiciele Federacji Przedsiębiorców Polskich. To pieniądze nieopodatkowane i wymykające się kontroli państwa. FPP złożyła do Ministerstwa Sprawiedliwości wniosek dotyczący penalizacji udziału w nielegalnych zakładach.


 • Do czego służy VPN? Jakie ma wady i zalety? Artykuł poradnikowy
  Sieci VPN ("Virtual Private Network") to coraz bardziej popularne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne przeglądanie zasobów Internetu. Korzystają z nich nie tylko osoby prywatne, które chcą chronić prywatność w sieci. Również firmy - zarówno duże korporacje jak i te najmniejsze, ceniące sobie wysoki poziom ochrony i prywatności podczas komunikacji w sieci.


 • Milenialsi liderami w zakupach online jr
  Chętnie kupujemy w internecie i oczekujemy wygodnych i sprawnych płatności. Doceniamy takie metody płatności jak przelewy natychmiastowe niemal niezależnie od wieku.


 • Czy w Polsce są szanse na e-głosowanie? jr
  Wybory parlamentarne już 13 października, a w przyszłym roku - wybór nowego prezydenta. Czy za każdym razem musimy jednak wędrować do lokalu wyborczego? Przecież wystarczy pójść w ślady Estonii i postawić na e-voting.


 • Europejczycy nie mają poczucia kontroli nad danymi udostępnionymi w sieci jr
  Tylko 14% obywateli Unii Europejskiej jest przekonanych, że ma pełną kontrolę nad swoimi danymi udostępnianymi w sieci. Pozostali nie są już tego tacy pewni albo uważają, że po udostępnieniu informacji o sobie w Internecie nie mają już na nie żadnego wpływu – wynika z opublikowanego w czerwcu 2019 r. raportu pn. Special Eurobarometer 487a.


 • Od kogo kupować bilety lotnicze w internecie? jr
  Szukasz tanich lotów w internecie? Istnieją dwie możliwości dokonania zakupu – rezerwacja na stronie internetowej linii lotniczej lub przez pośrednika online. Sprawdź, które rozwiązanie jest bardziej korzystne - nie tylko cenowo.


 • Internet dla wszystkich. Konkurs Ministerstwa Cyfryzacji dla gmin jr
  Internet dla każdego to ministerialny konkurs dla gmin - dzięki niemu mieszkańcy mają uzyskać dostęp do bezpłatnego i powszechnego Internetu w przestrzeni publicznej. Obecnie punkty z bezpłatnym WiFi posiada zaledwie 405 gmin - statystycznie jedna z sześciu.


 • Ochrona prywatności na portalach społecznościowych. Wyniki badania KE jr
  Komisja Europejska przebadała internautów i stwierdziła, że dla 43%. Europejczyków i 50% Polaków zmiana domyślnych ustawień prywatności w mediach społecznościowych nie jest istotna i jej nie dokonali. Czyżbyśmy ufali serwisom społecznościowym?


 • Oddzwonienie na te numery to strata nawet kilkuset złotych jr
  Eksperci obserwują, że znacznie zwiększyła się liczba ataków z wykorzystaniem zagranicznych numerów telefonów. Co robić, by nie dać się okraść?


Copyright 1998-2019 by Dziennik Internautów | Data publikacji: Fri, 23 Aug 2019 14:10:56 +0200
Powróć do listy kanałów informacyjnych